Yükleniyor...

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

AGK

www.agkturizm.com

Firmamız turizm sektöründe hizmet vermek için 1987 yılında kurulmuştur. İlerleyen süreçte büyümek isteyen AGK turizm sektöründeki başarılı işlerinden ilham alarak reklam, inşaat, tekstil, gıda gibi sektörleri de bünyesine katmaya karar vermiştir. Bu sektörlerde de istediği başarıyı hizmet anlayışı sayesinde elde eden AGK bu süre zarfı içinde yurt içi ofisine paralel olarak yurt dışı temsilcilikleri de kurmuştur.

AGK bu sektörlerdeki çalışmalarının yanında uzun bir süreden beri gıda, tekstil ve endüstriyel ürünlerinde ihracat da yapmaktadır. Bu ürünlerdeki başarısını diğer ürünlere de aktarmak isteyen firmamız bundan sonraki süreçte farklı alanlarda da ihracat yapmanın yanında ithalat da yapmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

AGK firma olarak kendine iş ortakları ve müşteri ile karşılıklı maksimum güven ortamayı sağlamayı, ürün ve hizmetlerinde yüksek kalite anlayışını, hızlı ve kaliteli hizmeti, uygun fiyat politikasını ve müşteri memnuniyetini tek bir çatı altında toplamayı kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Tecrübeli ve donanımlı müşteri hizmetleri kadrosu ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde olan AGK başarılarına yenilerini katacağından emin bir şekilde ülkemizde ve Dünya'nın farklı kesimlerinde ilerlemeyi kendisine vizyon olarak belirlemiştir.