Yükleniyor...

HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

Sağlık Turizmi
En iyi tedavi hizmetleri ile yanınızdayız.

AGK firmamız sektöründe hizmet vermek için 1987 yılında kurulmuştur. İlerleyen süreçte hızla ve istikrarla büyüyen firmamız AGK, sektöründeki başarılı işlerinden ilham alarak reklam, inşaat, tekstil, gıda gibi sektörleri de bünyesine katmaya karar vermiştir. Bu sektörlerde de istediği başarıyı hizmet anlayışı sayesinde elde eden AGK bu süre zarfı içinde yurt içi ofisine paralel olarak yurt dışı temsilcilikleri de kurmuştur.

AGK olarak şimdiye kadar Sağlık Turizmi'ni tercih eden misafirlerimizi havaalanından transfer hizmetimiz ile karşılamaktayız. Geçmişte olduğu gibi ve şimdi ve gelecekte de tüm misafirlerimizin rezervasyonları, tarihi ve kültürel gezileri, tedavi öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçları tarafımızdan titizlikle organize ediliyor olacaktır.

AGK profesyonel dürüstlüğü ilke edinen çalışan takımı ile sizlere en iyi hizmeti vermek üzere sağlık turizminin her aşamasında yanınızda olmaktadır.

AGK anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en modern ve teknolojik alt yapıya sahip hastaneleri ile size en iyi tedavi hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Gıda Ürünleri
Tedarik ve ihracat süreçlerinde deneyimliyiz.

AGK firmamız turizm sektöründe hizmet vermek için 1987 yılında kurulmuştur. İlerleyen süreçte hızla ve istikrarla büyüyen firmamız AGK sektöründeki başarılı işlerinden ilham alarak reklam, inşaat, tekstil, gıda gibi sektörleri de bünyesine katmaya karar vermiştir. Bu sektörlerlerde de istediği başarıyı hizmet anlayışı sayesinde elde eden AGK bu süre zarfı içinde yurt içi ofisine paralel olarak yurt dışı temsilcilikleri de kurmuştur.

AGK; kuru gıda, bakliya , soğan patates , şeker, çikolata, bisküvi ve benzeri gıda ürünlerinde uluslararası düzeyde kuru ve yaş gıda ihracatında danışmanlık veren bir yapıdır.

AGK senelerdir hijyen, kalite, güvenilir ve fiyat avantajı ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

AGK firmamız için “sağlıklı” ürünlerin ihracatı herşeyden önemlidir. Her biri özenle seçilmiş kuru ve yaş gıda ürünlerimizi yanı sıra çikolata ve şeker de katkısız ürün temini ile siz müşterilerinize hizmet etmektedir.

AGK şirketimizin üstün deneyimiyle ve siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla güvenli adımlar atarak büyümeyi sürdürmektedir. İhracat önceliğimizdeki bölgeler ve ülkeler; Avrupa ülkeleri, Rusya Federasyonu, Avrasya ülkeleri, Ortadoğu ülkeleri, Kuzey Afrika Ülkeleri biçiminde sıralanmaktadır.

Ülkemizden kuru gıda, şeker, çikolata ve yaş meyve-sebze ithal etmek için bizimle ile iletişime geçen ve çalışma konusunda birlikte karar aldığımız kişi ve kuruluşların sahip olduğu avantajlar dikkate değerdir. Ülkemizden ithal etmeyi istediğiniz herhangi bir ürünü, ilk el olan köylümüz ya da yerden yani köylümüzden temin ederiz. T-Group işinizi kolaylaştırabilmek için ürünün temininden – teslim aşamasoına kadar her evreyi sizing için en kaliteli ve en uygun fiyat avantajı ile yerine getirir. Devam eden süreçte alım/paketleme/nakliye/gümrükleme işlemlerini düzenleyebiliriz. Eğer firmanıza ait isim, logo ve ambalajlama sisteminizi paketleme aşamasında isterseniz rahatlıkla uygulayabiliriz. Fiyat rekabeti konusunda avantajlı bir konumda olduğunuzu daima söylemek isteriz.

Tekstil Ürünleri
Satış politikamız kalite ve fiyat odaklı.

AGK firmamız turizm sektöründe hizmet vermek üzere 1987 yılında kurulmuştur. İlerleyen süreçte hızla ve istikrarla büyüyen firmamız AGK sektöründeki başarılı işlerinden ilham alarak reklam, inşaat, tekstil, gıda gibi sektörleri de bünyesine katmaya karar vermiştir. Bu sektörlerlerde de istediği başarıyı hizmet anlayışı sayesinde elde eden AGK Turizm bu süre zarfı içinde yurt içi ofisine paralel olarak yurt dışı temsilcilikleri de kurmuştur.

AGK; pamuk ipliği ve ham pamuk alanında uzun yıllardır hem ithalat, hem de ihracat yaparak faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Stratejimiz, izlemiş olduğumuz kalite ve fiyat odaklı satış politikamızdır. Bizim farkımız; aynı zamanda ürün arzında sağlamış olduğumuz devamlılık, zamanında yapmış olduğumuz yüklemeler, kalite-kontrol süreçlerimiz, lojistik anlamında sunmuş olduğumuz çözümler ve dökümantasyon konusunda müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz olarak tamamlayan çalışmalarımız firmamızın ana politikasıdır. Biz farkımızı ortaya koyduk ve bugünlere sizlerle geldik. Şimdi yenilikçi anlayışımız ile sizlerin işini kolaylaştırmak üzere inovatif yaklaşımlı politikamız ile devam ediyoruz.

Çalışma prensibimiz; müşterilerimizle uzun süreli kazan-kazan esasına dayanan işbirlikleri kurmaktan geçer. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılarken bunu onlar için olabildiğince basit ve kolay hale getirmeye çalışırız. Firmamız işçi kıyafetlerinin iç ve dış piyasa pazarlaması yanı sıra tekstil ürünlerinde İthal ettiği malları iç piyasada toptan ya da hazır giyim piyasasına (ihracatçı ve iç piyasa) pazarlar.

Danışmanlık
Bizi farklı kılan her firmaya özel eğitim metodunu benimsememiz.

AGK firmamız turizm sektöründe hizmet vermek üzere 1987 yılında kurulmuştur. İlerleyen süreçte hızla ve istikrarla büyüyen firmamız AGK sektöründeki başarılı işlerinden ilham alarak reklam, inşaat, tekstil, gıda, danışmanlık gibi sektörleri de bünyesine katmaya karar vermiştir.

Bu sektörlerlerde de istediği başarıyı hizmet anlayışı sayesinde elde eden AGK bu süre zarfı içinde yurt içi ofisine paralel olarak yurt dışı temsilcilikleri de kurmuştur. Kurulduğundan beri kurumsal değişim ve eğitim alanında ülkemizin ve dünyanın en yetkin eğitmenlerinin konsept ve bilgi birikimlerini Türkiye'ye kazandırarak, yönetim ve liderlik, müşteri hizmet kalitesi, kişisel ve kurum içi ilişkiler, kişisel gelişim ve etkinlik başta olmak üzere iş hayatının hemen her alanında verdiği kurumiçi seminerler ile sektörde iş birliği içinde olduğu kurum ve kuruluşlara yüksek derecede fayda yaratmayı hedeflemiş ve bu hedefi ışığında sürekli gelişimin takipçisi ve uygulayıcısı olmuştur.

AGK, uyguladığı eğitimler yanısıra kurumunuza özel eğitim ihtiyacına yönelik eğitim içeriklerini uzman eğitmenleri ile size özel hazırlayıp uygulamaktadır. Bizi farklı kılan ise her firmaya özel her firmaya ayrı eğitim metodunu benimsemiş olmamızdır.

Firmamız motivasyona yönelik, etkin ekip çalışmasını da içine entegre ettiği outdoor ve energizer adı altında özel eğitim organizasyonları da yapmaktadır.

Kurumunuzun talebi doğrultusunda uygulama planı içinde bulunduğunuz eğitimlerinize yönelik içerik ve Eğitmen bilgilerini sizlerle öncesinde paylaşmaktadır. Eğitimlerinizi kurum dışında farklı yerlerde, şehirlerde gerçekleştimek istediğinizde de sizler için organizasyonu üstlenen uzman ekip arkadaşlarımız ile kusursuz hizmetler gerçekleştirmektedir.

Reklam ve Tanıtım
Size özel inovatif çözümler bizi ön plana çıkarmaktadır.

AGK firmamız reklam ve tanıtım alanında da en verimli, yaratıcı ve çözüm üretici hizmetleri yle siz değerli iş ortakları ile bareber size özel çözümlerle hareket etmektedir.

Kurumsal yapılaşmayı sizing için en ön planda tutarak, gereksinim duyulan ihtiyaçlarınız için çözümler sunmak ve sizin için yapabileceklerimizle markanıza değer katmak öncelikli hedeflerimizdendir.

Hedef kitleniz ve markanız arasında doğru iletişimi sağlamak amacı ile tüm ekibimiz tam performans ve enerjisi ile sizin yanınızdadır. Baskı işleriniz, kurumsal kimlik çalışmalarınız, interaktif hizmetler, web tasarımlarınız, ambalaj, basın, promosyon, fotoğraf, açık hava reklamcılığı, illüstrasyon sizin için yaratici çözümler sunduğumuz alanlarımızdır.

Hizmet anlayışımız, size özel inovatif çözümler, kalitemiz ve size özel fiyat çalışmamız ile bizi ön plana çıkarmaktadır.